Co spakować na tropikalne wakacje ?

Planujesz Urlop i zabawę na słońcu!
A może już wielokrotnie byłeś w tropikalnych miejscach na całym świecie i okazało się, że pakowanie na te wszystkie wyprawy nie było łatwym zajęciem. Potrzebujesz kilku rad, co zapakować, aby nie martwić się garderobą podczas odpoczynku na plaży?
Będziesz potrzebował mieszanki jasnych i oddychających tkanin, neutralnych materiałów i oczywiście dużo bikini! W zależności od rodzaju planowanej wycieczki tropikalnej, większość czasu spędzisz na słońcu lub w wodzie. Nie potrzebujesz dużo, więc spakuj rzeczy, które możesz zmieszać i dopasować do stroju kąpielowego. Skorzystaj z moich pomysłów na pakowanie poniżej, ale zrewiduj je w zależności od pogody i pory roku, kiedy planujesz swoje własne tropikalne wakacje!

  • Kapelusz przeciwsłoneczny
    Jeśli jesteś w tropikalnym miejscu i będziesz potrzebował kapelusza. Uwielbiam te z dużym rondem. Będą przez wiele dni przy basenie i plaży – chronić twarz przed promieniami!
  • Ochrona przeciwsłoneczna – balsam.
    Nie wyjeżdżam na żadną wycieczkę bez ochrony przeciwsłonecznej! Będziesz potrzebował taki, który zapewni Ci doskonałą ochronę i będzie wykonany z naturalnych składników – zwykle podróżuję z filtrem SPF 50 dla twarzy i ciała.
  • Okulary przeciwsłoneczne // Nie trzeba wyjaśniać! Ale, zapakuj kilka par!

Zawsze zabieram Basic Crop Top do mieszania i dopasowywania do szortów, spódnic i spodni, aby stworzyć wszechstronne stylizacje.

Jestem wielkim fanem szortów rampers. Są szykowne, wygodne i zajmują mniej miejsca w walizce.

Sukienki przeciwsłoneczne // Zapakuj kilka sukienek, aby uzyskać łatwy i elegancki styl w ciągu dnia i na wieczór. Nie zapomnij o czymś nieco bardziej zabudowanym, jeśli zdecydujesz się wyjść na miłą kolację lub wieczorne wyjście. Spódnica Maxi z topem typu crop lub bikini dla łatwego, kompletnego stroju.

Kolorowe bikini. // Bo dlaczego nie?

Torby podróżne, które służą jako torebki, torby plażowe i plecaki są moimi ulubionymi. Możesz z łatwością przejść od jednego dnia w mieście do jednego dnia zwiedzania, nie martwiąc się o swoją torbę.
zapakuj też wygodne sandały oraz buty do wody.

Teraz jesteś już przygotowany na każdą okazję. Nic tylko cieszyć się słońcem.