O nas

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy na stronie biura podróży JUVID TRAVEL

Nasze biuro istnieje na rynku już od 20 lat. Sprzedajemy oferty rzetelnych i tylko sprawdzonych touroperatorów. Selekcja partnerów, jaką dokonujemy gwarantuje wysoką jakość usług, bezstresowy wypoczynek i bezpieczeństwo naszych klientów podczas całego wyjazdu. Podróże są naszą pasją, a wieloletnie doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie i pomocy w wyborze oferty spełniającej oczekiwania Klienta. Doskonale wiemy, że wybór wakacji nie należy do najłatwiejszych, dlatego sami przecieramy szlaki, zapoznając się z bazą noclegową, lokalną kulturą i obyczajami. Przekazywane więc naszym klientom informacje są najczęściej relacjami z indywidualnie odbytych podróży, a nie tylko informacjami zawartymi w katalogach. Część naszych klientów jest z nami od lat. Inni po raz pierwszy powierzają nam organizację swoich wakacji. Wszyscy są dla nas jednakowo ważni. Dlatego Ci, którzy sprawdzili jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas zaufaniem. To dla nas największa nagroda i  motywacja.

W naszym biurze możecie Państwo znaleźć pełną ofertę renomowanych touroperatorów, tj. Itaka, Rainbow, TUI, Grecos, Sun & Fun, Coral Travel, Exim Tours i inne. Oferujemy również sprzedaż biletów lotniczych, międzynarodowych biletów autokarowych, ubezpieczeń turystycznych oraz biletów na największe koncerty i widowiska.

Zapraszamy do naszego biura w Cieszynie gdzie nasi wykwalifikowani i profesjonalni specjaliści chętnie przedstawią i doradzą w wyborze oferty.